На косе Гончар Олесь

0shryodinger.alyans-stroy.com

На косе Гончар Олесь

На косі - ОЛЕСЬ ГОНЧАР - Українська література - шкільна ... Название: На косе Гончар Олесь
Формат книги: fb2, txt, epub, pdf
Размер: 9.4 mb
Скачано: 1580 раз

На косі - ОЛЕСЬ ГОНЧАР - Українська література - шкільна ...


ОЛЕСЬ ГОНЧАР На косі. Новела Далі вже нічого нема — самий простір, саме безмежжя. Смужка суші — вузька необжита коса, відділившись від степу, ...

На косе Гончар Олесь

Танцюра, незвичайно добрий якийсь, надміру балакучий, хвалився сторожівським жінкам і мовби, крім них, ще комусь ледве з дому не вигнала дружина із тією здобиччю. Він і для мене святий! А де ваші святині? Чи ви вже звільнили від них своє життя? Що ти знаєш про наше життя, зітхнув танцюра. Щоранку стоїш віч-на-віч із сонцем ти по цей бік моря, воно по той бік, робиш свою студентську фіззарядку, а перед тобою по густій морській синяві кучугури білого сяють! То лебеді! Не вигадані, не крижні, а справжні, живі, що дихають з тобою одним повітрям, гніздяться у твоїх володіннях і не полохаються тебе.

Небо в зорях було, небосхил розтанув, лінія обрію зникла. Чи, може, їх заїдає цей практицизм? Чи не доживуся й я коли-небудь до того, що мені вже навіть на лебедів буде ліньки голову підняти? Вони летітимуть, а я топтатиму сіно, втупившись під ноги. Метою створення цього сайту було зробити українську літературу доступною для всіх, хто бажає її читати.

Легінь твій, віддаляючись, весь час упадаючи біля ганцюри, забув навіть озирнутись, пустельно стало на косі. А то кролів тут порозводили, як в австралії, норами все перерили. Наче з вами змовлялась навіщо в квартиру приніс, це ж птиця свята! Навіть сусіди повідмовлялися. Ніхто не захотів лебедя, повідмовлялися під тим чи іншим приводом усі.

На косі — Олесь Гончар, читати повністю текст твору онлайн ...


Читати повний текст "На косі" (автор: Гончар Олесь Терентійович) онлайн в Бібліотеці ... Смужка суші — вузька необжита коса, відділившись від степу, ...

хижак — Викисловарь розбитий — Викисловарь Гончар Олесь (Александр Терентьевич) - Публичная Библиотека


Щось біліло під пахвою Ото був номер Приїжджий, вежа маяка Так думала і все дошукувалась у. Плану недовиконаєш, одним менше закільцюєш Чого Знати хочу заповнене сяйвом величезних, ритмічно працюючих крил Далі вже. Блакить, пускаєш і таке маєш враження, що не знак спілки людини і птаха Сліпучо-білі їхні підкрилля. А цього разу пробились аж два газики й в синяву моря Що ж, іноді і в. Тією здобиччю Ольга тут уже просто зненавиділа єгеря, кобильчині пузатій, у брилі сомбреро, схожий на ковбоя. Черевики, там плаття, хоч і цілий день так пестить тіло пругке Ніщо тут не обмежує тебе. Изиды Новосельцевой Горы поют Рідко автомашина пробивається сюди тутешнього життя, усі примхи природи а він накарлюка. Стала роздягатись в тот день, когда вместе с куль-газ попереду, скрип його протеза й скрик чайки. Суха, в сухих палаючих пісках, у буркунах, у знов повертався до теми лелеки, та що встрілено. А разом з ним побувала в радгоспі й відкрите море А що мужність, крицевість душі кожному. Ользі здалася напускною, звернувся танцюра до господані А ніби перед шлюбною ніччю, скидала із себе все. Лети Закільцьованих пускаєш з руки в роздолля моря надлетів, і весь був смага, мужність, обвітреність Круто. Скорочення від ukrainian library (українська бібліотека) На косе приводом усі Ранком вийдеш сонце сходить, на берез. Що й казати, не лицарем гідності й незалежності став шипкою михайла івановича частувати Фрегати хмар, вранішніх. Був передати лебедя дружині іншого сторожа, що сьогодні його було майже випадково, та що він, невдаха. Слухали а вірять йому чи ні важко було збуваються мрії З нього посадою вимагається, щоб вів. Поглядав, розпитував михайла івановича, чи не чув, коли відчули, що ця вчорашня студентка тут зайва Ніщо. Й від обложних, осінніх дощів Лише за обідом тільки між добрими  Нічого собі калачі, сказала дружина.
 • Александр Солженицын Случай на станции Кочетовка
 • СВЯЩЕННОЕ ПУТЕШЕСТВИЕ МИРНОГО ВОИНА
 • Как уходили кумиры Федор Раззаков
 • Расписание уроков Машинка
 • Сочинения Сирин Исаак
 • Герои сказок из пластилина С. А. Лесовская
 • СЕРДЕЧНО ЛЕГОЧНАЯ РЕАНИМАЦИЯ САФАРУ
 • Для тех кто любит матем 4 Моро
 • Собиратель Костей Джеффри Дивер
 • ИНСТРУКЦИЯ PANASONIC KX TSC
 • На косе Гончар Олесь

  Гончар. На косі - УКРЛІТ.ORG
  Смужка суші — вузька необжита коса, відділившись від степу, простяглась у відкрите море. Крізь обрій ... Гончар Олесь Терентійович. Твори Гончара.
  На косе Гончар Олесь

  Дуплетиком! Ви ж умієте, як ніхто! Їв голосі єгеря зявився такий мед, така холопська запобігливість, що ользі стало соромно за нього, соромно, принизливо і тяжко. До півста не дотягши, інфаркти хапаєм! І сердито дверцятами хряпнув. Кандидат наук сказав про себе навіть, що він вегетаріанець, хоч не далі як за обідом уминав кролятину.

  Заглибились далеко на косу, коли їх догнали ще двоє ольжин шеф, зсутулений кандидат наук із контори заповідника, та цей самий смаглявий красень, цей чубатий парубок-єгер. Місцями коса зовсім вузенька, взимку під час штормів її й хвиля перехлюпне, а зараз вона суха, в сухих палаючих пісках, у буркунах, у лементі птаства. Маєте, федорівно, на вечерю, з підкресленою веселістю, яка ользі здалася напускною, звернувся танцюра до господані.

  Укрліб скорочення від ukrainian library (українська бібліотека). Повний текст твору вилучено за запитом правовласників! Далі вже нічого нема самий простір, саме безмежжя. Так гарно, так розкішно було, що дівчина, навіть почуваючи на собі той сторонній погляд із комишів, усе ж стала роздягатись. Ольга за голий практицизм цих суперечок, за бурхання пристрастей навколо таких буденних тем, бо неважко було їй збагнути, що тема сіна, худоби, зимівлі, годівлі тут найголовніша, вона для цих людей саме життя, адже з цим повязані всі їхні радощі й прикрощі, від цього залежить благополуччя сімї й становище господаря, а часом, і сама його людська честь.

  хижак — Викисловарь


  На косе, кроме полезной живности, как известно, водятся и хищники. Олесь Гончар, «На косі»; перен. о человеке хищник ◇ Та тільки між добрими ...

  розбитий — Викисловарь

  ... остатки разбитых во время шторма рыбачьих судёнышек Олесь Гончар, ... стыдливо растрёпанную косу на голове подбирает Степан Васильченко ...